Встеляйте квітами дорогу, бійцям що мир несли в наш край!

Дата: 14.05.2017 00:12

Встеляйте квітами дорогу, бійцям що мир несли в наш край!

Встеляйте квітами дороги, -

Вже проліски цвітуть, розмай,

В день незабутній Перемоги

Ми квіти кидаємо під ноги

Бійцям, що мир несли в наш край.

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - Його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Немає такого міста чи села, такого поля чи гаю, де б у жорстокій боротьбі не проливалася кров воїнів, де б не проявилася їхня могутність і відвага, адже кожен знав: він - не загарбник, він - Захисник.

9 травня 2017 року в Прибужанівській сільській раді об’єднаної територіальної громади відбулися  заходи  до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці   перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні. Віддати шану  героям  страшної  війни у  селах  Прибужаівської  ОТГ  вийшло  чи  мало  людей.

Було проведено мітинги,  церемонії  покладання квітів   біля обелісків  слави та на Братських могилах,  проведено  святкові концерти. Хвилина мовчання ще раз нагадала усім про страшну трагедію  для нашої країни.  Багато  теплих  слів , побажань  ветеранам  та  учасникам  війни  сказали  сільський  голова  О.А. Тараненко  та  заступник  М.В. Зайва,   т.в.о.  старости  З.О. Фрицлер,   депутати Прибужанівської  сільської ради, та  голови сільськогосподарських підприємств.