Оголошення

Оголошення конкурсу на замішення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту

Виконавчий комітет Прибужанівської сільської ради повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника   відділу  освіти, молоді та спорту.  Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, володіння державною мовою, вища педадогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.  Стаж роботи за фахом нас службі в оганах місцевого самоврядування аба за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років.

14:00:00 14.06.2018

Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу дорослих в селах Прибужанівської сільської ради

11:38:00 22.05.2018

Вимоги законодавства, щодо забезпечення безпечного використання хімічних засобів захисту рослин: фермерам та сільгоспвиробникам!!!!

16:31:00 25.04.2018