ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Прибужанівської сільської ради»

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Прибужанівської  сільської ради»

Дата оприлюднення 02.09.2019

Проект рішення Прибужанівської сільської  ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності
Прибужанівської  сільської ради»
розроблено  постійною комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акта є  питання  встановлення механізму відчуження (продажу) комунального майна.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Прибужанівської сільської  ради.

Адреса розробника, спосіб оприлюднення:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.  З проектом рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради за адресою: 56523, вул. Одеська, 18, с. Прибужани, т.9-11-46, e-mail:  pribuzany@ukr.net та на офіційному сайті Прибужанівської сільської ради (www. prybuzhanivska-gromada.gov.ua), в рубриці: «Регуляторні акти».

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішенняПрибужанівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності
Прибужанівської  сільської ради
».

2.Аналіз регуляторного впливу.

Голова постійної комісії

з питань прав людини,

законності, депутатської діяльності і етики                               В.Ю.Притиковський