ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Прибужанівської  сільської ради на 2019 рік»

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата оприлюднення 20.04.2018

Проект рішення Прибужанівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» розроблено  постійною комісію сільськоїї ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Прибужанівської сільської  ради.

Адреса розробника, спосіб оприлюднення:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.  З проектом рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради за адресою: 56523, вул. Одеська, 18, с. Прибужани, т.9-11-46, e-mail:  pribuzany@meta.ua та на офіційному сайті Прибужанівської сільської ради (www.prybuzhanivska-gromada.gov.ua).

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішенняПрибужанівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Прибужанівської  сільської ради на 2019 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.

Голова постійної комісії з питань                                             Притиковський В. Ю.

прав людини, законності, депутатської

діяльності і етики.