Осінній листопад!

Дата: 08.10.2017 21:27

Щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей поважного віку та ветеранів   праці - свято чисте і світле,свято наших батьків, бабусь і дідусів.

День, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність, у селі Тімірязєвка також   відзначили  святковими заходами.  В сільському будинку культури зібрались шановані люди поважного віку. Гостей привітала   голова ветеранської організації   Верхолат Т.В.  Веселий настрій ветеранам подарували учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури:

Ведучі – Кісєльова Є., Баймайстрюк Є., солістка  Станкевич Н., дитячий вокальний колектив «Співаночка» у складі Кісільової Є.,Вакалюк Т., Булавіної Я., Кондратюк В., Сидор К, танцювальний колектив у складі  Баймастрюк Є, Антохі Н,Сидор А..  Завдяки  районному депутату Копієвському І.В, та старості села Легінчук І.І. всіх пригощали солодощами.. Після концерту ще довго лунала весела музика, ветерани згадували свої молоді роки, танцювали, співали.