Напередодні Дня Людей поважного віку у Дмитрівці відбувся святковий концерт, учасники якого подарували присутнім чимало яскравих виступів.

Дата: 08.10.2017 21:05

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстаріших представників громади, які є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

Напередодні  цього  свята  в  Дмитрівському  Будинку  культури відбувся  святковий  концерт, учасники  якого  подарували  присутнім чимало  яскравих  виступів.  З  найкращими  побажаннями  та  словами  подяки  звернулися  до  присутніх  заступник   Прибужанівського   сільського голови Мирослава  Зайва та  соціальний  працівник   Лілія  Саган.  Щирі  оплески  викликали  виступи  «Дмитрівчанки»  та  вихованців  дитячого  садочку  Богдана  Попова,  Видима Лагоди, Нонни Хоменко,  Кіри Гаврилюк,  Софія Долганич, які  ще  й привітали  присутніх  власноруч  виготовленими  святковими  листівками.   Гарні  пісні  та  веселі  гуморески  виконали  Інна  Волошина,  Кіра Нетребчук, Віка  Літвіненко,  Ірина Лагода,  Крістіна Гаврилюк,  Альона  Зайва.  Довго  аплодували  танцювальній  групі  «Веселка»  за  сучасний  танок  симпатичних  «бабусь». Завдяки  спонсору  свята  О.П. Лівіку присутні  змогли згадати  молодість  та  поговорити  про  сьогодення   за  святковим  столом.

Дякуємо  організаторам  свята  директору  СБК    О.О. Волошиній, худ керівнику  А.Л. Зелінському, вихователю  ДНЗ «Малятко»  Т.М. Поповій.