Зі святом Святої Трійці!

Дорогі односельці, шановні жителі громади!
Від щирого серця вітаю вас із одним із найбільших християнських свят — Святою Трійцею! Це день, коли земля вдягається в зелень, а душа наповнюється благодаттю, надією і вдячністю Господу.
Здавна на Трійцю наші предки прикрашали оселі гілками клена і липи, плели вінки з польових трав і квітів — на знак оновлення, родючості та злагоди з природою. Ці звичаї — частина нашої душі, нашої землі, нашої пам'яті.
Нехай це світле свято принесе у ваші домівки мир і тишу, нехай Боже благословення огортає кожну родину. Бажаю вам міцного здоров'я, родинного тепла, щастя і достатку.
Хай зеленіє ваш рід, квітне ваша оселя і ніколи не згасає вогонь любові у ваших серцях!
З повагою,
Голова сільської ради ТАРАНЕНКО О.А