Оголошення про заміщення вакантних посад

Дата: 28.07.2021 23:31

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами), Прибужанівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету  Прибужанівської сільської ради.

- головного спеціаліста із захисту прав дітей.

Кваліфікаційні вимоги:  громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта (педагогічна, соціальний захист), стаж роботи у відповідних галузях не менше 3-х років,  досвід роботи з персональним комп'ютером та  комп'ютерними програмами.

Зацікавлених осіб просимо подавати своє резюме до Прибужанівської сільської ради за адресою с. Прибужани, вул. Одеська 18 або на                                           Е-mail:pribuzany@ukr.net  до 20 серпня 2021 року.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається начальником відділу кадрового та правового забезпечення.  Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 9-11-46    Адреса:  вул.Одеська, 18, с.Прибужани