Розпорядження сільського голови №56-р від 26.06.2017р. \\\

від  26  червня  2017 року   № 56-р

Про  проведення громадського обговорення

стратегічних та операційних цілей,

плану заходів у  рамках стратегії розвитку

Прибужанівської ОТГ до 2020 року

Відповідно статті 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регіональної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості  у формування та реалізації державної політики»:

1. Розпочати обговорення стратегічних та операційних цілей, плану заходів у  рамках стратегії розвитку  Прибужанівської ОТГ до 2020 року з 27 червня 2017року.

2. Оприлюднити   стратегічні та операційні цілі, план заходів у  рамках стратегії розвитку  Прибужанівської ОТГ до 2020 року на офіційному веб-сайті «Прибужанівська громада»  (http://prybuzhanivska.gromada.org.ua) та в газеті «Вісті Вознесенщини». Пропозиції та зауваження приймаються до 18 липня 2017 року на електронну пошту: pribuzany@meta.ua.

3. Ознайомитися зі стратегією, надати свої пропозиції та зауваження можна в адмінбудівлі Прибужанівської сільської ради (с. Прибужани, вул. Одеська, 18), та у т.в.о. старост Прибужанівської сільської ради

(с. Яструбинове, пл. Центральна, 6;     с. Дмитрівка, вул. Поперечна,12;

с. Тімірязєвка, вул. Миру, 14;            с. Новосілка, вул.Центральна, 12.).

4. Контроль  за  виконанням   цього  розпорядження  покласти на заступника сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів  Прибужанівської сільської ради Зайву М.В.

Сільський   голова                                                                          О.А.Тараненко