Матеріальна допомога для восьмирічного Сергійка Кочегарова з села Прибужани

Адміністрація Прибужанівської сільської ради звертається до Вас за матеріальною допомогою для восьмирічного Сергійка Кочегарова з села Прибужани Вознесенського району Миколаївської області.

В ранньому віці хлопчику лікарі поставили діагноз «Загострення хронічного отиту. Аденоїди другого ступеня».У 2017 році Сергійкові була зроблена операція. З жовтня 2018 року, у місті Києві в інституті отоларингології імені професора Коломійченка, Сергійкові зробили ще одну операцію. За матеріальною допомогою на проведення операції звертались до небайдужих людей, завдяки яким і була зроблена Сергійкові операція. Після проведеної операції Сергійкові потрібне лікування, тому просимо Вас сприяти у зборі коштів на післяопераційне лікування хлопчика.

Мама Сергійка, Кочегарова Марина, є мамою п'ятьох дітей. У зв'язку з хворобою синочка не має постійного заробітку і тому не має можливості зібрати необхідну суму на лікування синочка.

Номер картки Укрсіббанку  51 69 30 52 01 76 34 70        отримувач     КОЧЕГАРОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА.

Просимо ,Вас ,не залишити проблему восьмирічного Сергійка без уваги!!!

Заздалегідь дякуємо.

Адміністрація Прибужанівської сільської ради